До альбому увійшло 7 ліричних треків, які кардинально відрізняються від його попередньої творчості.

У нових треках Потапа поєдналися хіп-хоп та лірика, музику і слова до яких написав сам репер. Співавтором синглів став молодий саундпродюсер і звукорежисер Nick Niker (Микита Пучков).
Потап зазначив, що всі звикли бачити Потапа веселим шоуменом та трішки хуліганом, але у новому альбомі він намагався показати іншу сторону чоловіка.

Це альбом на одному диханні. Про почуття повного занурення в іншу людину, коли хочеш сховатися від усіх. У нього вкладені думки дорослого, досвідченого, романтичного чоловіка про ставлення до життя, конкуренції, кохання, музики. У MISHA / метафоричні історії доброго плюшевого ведмедика пронизані головним слоганом, думкою, характером – коханням!
– зазначив Потап.
Музичний альбом відкрила лірична пісня CHINA, у якій герой приходить до клубу, щоб залікувати душевні рани. Головним мотивом пісні Потап намагався показати, які емоції виникають, коли чоловік вперше бачить красиву жінку.

“Перша секунда зустрічі чоловіка і жінки в трьох хвилинах. Емоції чоловіка, коли він бачить красиву дівчину і закохується з першого погляду. Трепет очікування і палкі погляди…” – йдеться в описі до відео, яке з’явилось на YouTube-каналі артиста 27 вересня. Режисерами кліпу стали Максим Шелковніков та Денис Маноха.