Вже зовсім скоро в ефірі СТБ ми станемо свідками найграндіознішого дня народження проекту «Х-фактор»! Віктор Павлік в Instagram поділився фотографією зі зйомок кастингів. Невже народний артист прийшов як учасник? Або ж йому відведена роль ведучого «Х-фактор» -10?

«Х-фактор» -10 стане найграндіознішим святкуванням дня народження проекту! Новий сезон збере рекордну кількість зірок. На зйомках кастингів з’явився і народний артист України Віктор Павлік. Своїм фото в Instagram він спровокував справжній фурор!

«Пішов і я собі в« Х-фактор», – без уточнень підписав своє фото на лаштунками Віктор Павлик. Шанувальники артиста почали активно коментувати пост розпитуваннями, що ж все це означає.

Віктор Павлік

Раніше ми писали про те, що вперше місце за столом журі «Х-фактора» займе світова зірка, італійський тенор, якого аплодують найпрестижніші оперні зали світу і чий гастрольний графік розписаний на рік вперед – Алессандро Сафіна. Разом з ним суддями святкового сезону стали: поп-діва української сцени Оля Полякова, артист і композитор Андрій Данилко, а також супер популярна красуня, артистка, чиє ім’я прославляє Україну на світових червоних доріжках і преміях, cosmopolitan girl Настя Каменських.

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua