Європа Плюс вітає усіх своїх слухачів з початком нового робочого тижня! Сподіваємося, що у кожного з вас новорічні свята пройшли чудово, та що ж робити, якщо після щедрих застіль організм потребує відновлення?
Як допомогти організму і поліпшити самопочуття?
1. Вода 💦
Вашу звичну ранкову каву в цей день краще скасувати, або випити трохи пізніше. Почніть день зі склянки води і пийте весь день по склянці не раніше, ніж за 20 хвилин до їжі і через 1,5 години після їжі. Для людини з вагою 60 кг необхідно випити мінімум 1,8 л води, при вазі 70 кг -2,1 л, 80 кг – 2,4.
Вода допоможе поступово налагодити нормальну рухову функцію кишечника і швидше виведе токсини.
2. Кисломолочні продукти🥛
Всі кисломолочні продукти – особливо кефір – будуть благотворно діяти на травний тракт, і полегшать ваш стан, якщо ви не тільки об’їдалися, а й зловжили алкоголем. Вони регулюють роботу кишечника, відновлюють його мікрофлору, нормалізують фізіологічні функції організму.
3. Каші 🍲
Вівсяна – ідеально підійде для сніданку в будь-який день, а після великого застілля – це буде оптимальним варіантом. Вівсянка обволікає стінки шлунка і кишечника, що захищає слизову оболонку шлунка від роздратування, і організму легше впоратися з надлишком їжі.
Гречана, яка допоможе відновити сили і при цьому буде легкою для вашого шлунка. Допомагає обміну речовин і зниженню рівня шкідливого холестерину. Сприяє вона і схудненню, містить багато речовин, що сприяють нормалізації ваги. Буде корисніше, якщо додати в кашу трохи вершкового масла – це дозволить краще засвоїтися рослинному білку.
4. Брокколі 🥦
Брокколі – відмінний помічник травленню. Після застілля підійде як гарнір до будь-якого білкового блюда, хоча в перерахунку на 100 калорій брокколі містить більше білка, ніж яловичина.
Брокколі багатий мікроелементами і вітамінами, а за вмістом вітаміну А перевершує всі капустяні рослини.
5. Яблука🍏
Добре допомагають травній системі яблука. Вони багаті вітамінами А, С, В1, В2, В6, Р, Е. В, пектинами і клітковиною, очисними кишечник від «відходів виробництва». При вживанні перерахованих продуктів, ваш стан після застілля покращиться!💪🏼