На тлі підготовки окупаційною владою псевдореферендумів по анексії окупованих територій Запоріжжя, Херсонщини та Донбасу, в Єревані вже визнали їх частиною РФ. У центрі столиці Вірменії розклеєні великоформатні листівки, прикрашені імперською символікою, з наступним змістом: «Херсон – це Росія!», «Маріуполь – це Росія!», «Запоріжжя – це Росія!», «Крим – це Росія!», «Луганськ – це Росія!», «Донецьк – це Росія!». Путіну також присвоєні Північний Казахстан, і столиці окупованих росіянами Південної Осетії і Придністров’я. На багатьох листівках міститься заклик: «Арцах – нехай буде Росія!». Мається на увазі Нагірний Карабах, в якому з листопада 2020 року розташований Російський військовий контингент. Таку підтримку росіянам у Вірменії вдалося досягнути через енергозалежність країни. За повідомленням DW, 80 відсотків енергосектору Вірменії контролює Росія. Ця країна також є головним торгівельним партнером Єревану. Судячи з фотографій, листівки витримані в дусі передвиборних агіток партії Путіна «єдина Росія».

Так званий «Арцах», який автори листівок ратують віддати кремлівському режиму, є одним з анклавів колишньої радянської імперії, в якій розміщено війська РФ. 

Поширення в центрі Єревана агітаційних матеріалів на підтримку анексії суверенних територій України, Молдови, Грузії, Казахстану і Азербайджану є черговою акцією Кремля і його Вірменських маріонеток по пропагандистському забезпеченню закріплення військово-політичних форпостів Москви в стратегічних точках колишньої радянської імперії.