Знаменита українська артистка і зірка «Євробачення» Вєрка Сердючка (Андрій Данилко) здивувала новим образом.

Український артист Андрій Данилко, відомий за образом Вєрки Сердючки, нещодавно повернувся з пісенного конкурсу «Євробачення 2019», яке проходило в Ізраїлі. Він підготував для шанувальників чимало сюрпризів. Спочатку співак в черговий раз зайняв крісло судді в 10 сезоні шоу «Х-фактор» на СТБ, а тепер вирішив здивувати всіх несподіваною зміною іміджу свого персонажа.

Всі вже звикли, що знаменита Вєрка Сердючка виступає в одному і тому ж амплуа протягом багатьох років – у величезних окулярах, із зіркою на голові і сріблястому костюмі.

Вчора, 1 липня, на своїй сторінці в Instagram, Сердючка опублікувала фотографію, де виглядає до невпізнання красивою і незвичною публіці. На новому знімку зірка позує в яскраво-червоній сукні на тлі лісу і тримає в одній руці череп, а в інший маленьку сову. Але найголовніші зміни торкнулися її зачіски. Співачка приміряла світлий парик середньої довжини з коротким чубчиком, прикрасивши голову рожевою пов’язкою.

З чим пов’язана така різка зміна іміджу, поки що невідома. Шанувальники все ж схиляються до того, що такий образ підібраний для нових зйомок. Але в будь-якому випадку фанатам явно до душі перевтілення Вєрки Сердючки. ЇЇ вже завалили компліментами.

«ЯК ЖЕ Я ВАС ОБОЖАЮ», «БОГИНЯ», «Краса-страшна сила!», «Ой, ну красуня, коса до пояса!!», «Коли тобі сумно, важко, ти просто включаеш песню..Хорошо, все буде добре. І в життя приходять яскраві краскі..все відразу змінюється. Щире вам дякую”.

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua