fbpx
Logo

Радіостанція "Європа Плюс" (107 фм) входить в ТОП 10 радіостанцій м. Києва.

Усі програми та проекти компанії націлені на розвиток соціально-економічного життя українців. Разом з нами ви можете відпочивати, працювати і надихатись, насолоджуватися найкращою музикою та найактуальнішою інформацією.

Нас обожнюють вже більше 20-ти років і ми цим пишаємось!

Впізнаванність бренду "Європа Плюс" - більше 90% зі статистики опитувань. 

Історична довідка:

Радіо “Європа Плюс” – одна з найперших комерційних музичних радіостанцій України, розпочала своє мовлення у 1994 році. 

Ефір «Європи Плюс» – це музика і хороший настрій 24 години на добу. У Києві “Європа Плюс” здійснює мовлення з 16 грудня 1994 року і завжди входить до числа кращих радіостанцій України. Це пояснюється такими чинниками: легка досяжність радіо як ЗМІ, стабільність музичного формату, орієнтування ефіру на задоволення музичних смаків якомога більшої аудиторії, якісний сигнал, професіоналізм провідних ведучих, редакторів, дикторів.

З ім’ям «Європи Плюс» пов’язані гастролі найзнаменитіших світових зірок, також ексклюзивні прем’єри нових композицій і альбомів найпопулярніших музичних виконавців. В ефірі «Європи Плюс» свої найсвіжіші пісні і пластинки задовго до світових прем’єр презентують Madonna, Robbie Williams, “Aqua”, Ricky Martin, Mark Knopfler, “Enigma”, U2, Lionel Richie, “Texas”, Modern Talking, Roxette, Britney Spears, Enrique Iglesias, Cher і багато інших.

"Більше Хітів! Більше Музики!"

Дякуємо за довіру!

З повагою, "Європа Плюс Україна"!