Дружина Позитиву Анна Андрійчу-Завгородня і чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес станцювали разом під час виступу своїх чоловіків.

Время и Стекло – одна з найбільш успішний формацій українського шоу бізнесу. Завдяки Потапу Надя Дорофєєва та Позитив стали завсідниками практично кожній студентської або шкільної дискотеки, корпоративу і, можливо, навіть концерту у дитячому садочку. Музиканти багато гастролюють по Україні, а також успішні в інших починаннях. Так, у Наді крім роботи в групі є ще відеоблог і власний магазин So Dodo. А Позитив виступає в складі групи Mozgi і займається саунпродюсуванням. Незважаючи на те, що шанувальники традиційно приписують дуету романтичні відносини і Надя, і Льоша щасливі в шлюбі. Надя Дорофєєва одружена з Володимиром Дантесом, а Позитив одружений на дизайнерці Анні Андрійчук-Завгородній.

Вчора, 19 червня, в Києві відбулася закрита захід, на якому виступили всі артисти з лейбла Потапа і Ірини Горовий Mozgi. Також на заході заспівала Тіна Кароль. Під час виступу групи Время и Стекло, подружжя Наді Дорофєєвої та Позитиву Володимир Дантес і Анна Андрійчук-Завгородня станцювали під сценою.

Відзначимо, що публіку також розважали Потап і Настя Каменських. Вони виконали на сцені свої культові композиції Чумачечая весна, Не пара, Бумдіггібай і інші.

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua