52-річна співачка розповіла в інтерв’ю Blikua, що вдається до екстремальних експериментів, які засудили навіть професійні спортсмени, цитують Українські новини.

«Боюсь вам усе розповідати, бо переживаю за твої вуха зараз і за очі людей, які це будуть читати. Бо якщо я почну зараз рецепти роздавати, то ви зомлієте всі. Я вам навіть не раджу, бо це вже наближається до великого спорту. Те, що я з собою витворяю, мені наші боксери казали: “Ми тобі не радимо на такі виснаження працювати”. Це були брати Кличко — і один, і другий (Віталій та Володимир), до речі. І це був Усик. Ми з Усиком дуже багато мали суперечок із цього приводу. Я надзвичайно екстремально займаюсь. Вони ж працюють за технологією: там просто чітко режим — і все».
Співачка зауважує, що не женеться за фігурою, а тренує те, що називає своєю «вібрацією», ритмом тіла і серця.

«Я треную свій голос через тіло. Це дуже непроста робота. Я взагалі таких практик навіть не зустрічала, якщо чесно. Тому що вокаліст сяде собі, закутається шаликом і буде смоктати гарячий чай. Ну не піде, як я, всю зиму при мінус 20 обмиватися, щоб його волосся в лід перетворювалося».
І все це, каже, заради енергії звучання її нового альбому.
«Для цього ти маєш жити екстремально. Звичайно, я екстремал. Напишіть великими літерами: Руслана — екстремалка, вона експериментує. То їй гірська річка потрібна — 4 градуси. Я вичитала, що температура має бути правильна — 4–6 градусів, не більше. Якщо вода вже 10 градусів — тебе починає теліпати, тобі буде некомфортно».
Після 10 хвилин у крижаній воді співачка зігрівається гантелями та бігає лісом, співаючи октави.

Слідкуйте за нами