Грандіозне святкування 10-го дня народження шоу «Х-фактор» на СТБ набирає обертів! Привітати проект збираються всі найяскравіші артисти шоу-бізнесу. Вони з’являються як за лаштунками проекту, так і за суддівським столом, тому практично кожен день учасників зустрічає нова четвірка журі. Заради коханого проекту на один день в Україні прилетіла зірка світового джазу, грузинська співачка і композитор Ніно Катамадзе. Вона зайняла місце за суддівським столом Х як запрошений член журі. Ніно не приховує радості знову опинитися на «Х-факторі».

«Я дуже щаслива знову побачити улюблених колег, друзів і знімальну групу. Я згадую проект щоразу з дуже трепетною любов’ю, і мені вже давно хотілося їх всіх побачити, тому я з задоволенням приїхала саме сьогодні!», – поділилася Катамадзе.

Ніно Катамадзе

Ніно вже була в кріслі Х в п’ятому і шостому сезонах шоу. Її підопічний Дмитро Бабак став переможцем «Х-фактор» -5. На цей раз, у Ніно Катамадзе, як і у інших запрошених суддів, є унікальне право – подарувати учаснику квиток в тренувальний табір, незважаючи на вердикти колег.

До слова, Олег Винник та Ігор Кондратюк теж з’являться на проекті в якості запрошених журі. Перший замінить Алессандро Сафіна, а другий – Олю Полякову.

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua