Незважаючи на пору соціальності, знаменита голлівудська актриса Дженніфер Еністон створила Instagram-сторінку тільки недавно. Першим її повідомленням стало Селфі, на якому вона виникла разом з іншими акторами серіалу “Друзі”.

Після цього 50-річна Еністон опублікувала відео, яке просто підірвало мережу. Переглядаючи короткий ролик, можна побачити як знаменитість нервово розбила мобільний телефон об стіл. За 13 годин відео зібрало понад 10 мільйонів переглядів, що зробило з неї справжнього тріумфатора Instagram. Однак це не всі сюрпризи, які впали на плечі Дженніфер після реєстрації в соціальній мережі.

Як виявилося, її сторінка швидше за всіх набрала перший мільйон “фоловерів”. Фанати Дженніфер Еністон настільки швидко згрупувалися, що відмітка в мільйон передплатників з’явилася вже через 5 годин і 16 хвилин. Саме це дозволило їй стати новою рекордсменкою в цій категорії.

Раніше не меншим успіхом після реєстрації в соціальній мережі Instagram відзначилися принц Гаррі і Меган Маркл, які в квітні 2019 року відділилися від сторінки Кенсингтонського палацу і створили окремий профіль. Їм вдалося зібрати мільйон передплатників за 5 годин і 45 хвилин.

На даний момент, 21 жовтня, за аккаунтом Дженніфер Еністон стежать понад 15 мільйонів користувачів.