Популярна українська співачка Гайтана, яка стала відомою після виконання хітів Самотня босса і Слідом за тобою, останнім часом виступає набагато рідше, ніж того хочуть її фанати. Вся справа в тому, що в 2017 році артистка стала мамою. Вона народила чарівну доньку, яку назвала Сапфір-Ніколь. 27 червня дівчинка відзначить дворіччя, а її щаслива зоряна мама не перестає ділитися в соціальних мережах своїм щастям, публікуючи милі і зворушливі фото з малятком.

Сьогодні, 19 червня, Гайтана опублікувала в своєму Instagram новий знімок. На ньому артистка зображена разом зі своєю дворічною донькою Сапфір-Ніколь. На фото мама і дочка сидять на кріслі і веселяться. Ручки свого малятка Гайтана підняла вгору і дівчинка дуже зворушливо посміхається, дивлячись в камеру.

Гайтана з донькою

«Доброго ранку, друзі!» – написала під фото артистка.

Підписники відповіли улюбленій співачці в коментарях: «Класні», «Красиві», «Яка красива», «Ой, клас, лапочки», «Доброго ранку з Дніпра».

Відзначимо, що в 2016 році Гайтана розлучилася зі своїх нареченим Едуардом Климом, з яким вони прожили в цивільному шлюбі 10 років.

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua