Грузинська співачка Ніно Катамазде усіма можливими методами намагається приховати подробиці свого особистого життя. Але в інтерв’ю журналістам програми «Ранок з Україною» артистка поділилася подробицями відносин з чоловіком Давидом, який працює хірургом.

«Він більше працює, ніж я. Взагалі, він дуже добрий і вірний, він професіонал. Кожну секунду він стоїть на порозі життя і смерті, і охороняє життя інших людей», – поділилася Ніно Катамадзе у програмі «Ранок з Україною».

Співачка зізнається, що не дивлячись на щільний графік, вони з чоловіком намагаються проводити якомога більше часу разом. «Ми, звичайно, часто бачимося. Я приїжджаю, у мене ж графік такий, згідно з яким майже завжди знаєш наперед – коли і куди їдеш, ось і намагаємося бути разом», – коментує Ніно.

Ніно Катамадзе поділилася секрретами

Ніно Катамадзе звикла підтримувати чоловіка всіма способами, а також вважає, що це стало запорукою тривалого і щасливого шлюбу.

«Ми багато розмовляємо. Я дізнаюся, які у нього проблеми, у нього зазвичай більше переживань, ніж у мене, тому що бувають складні випадки. Я схильна до того, щоб підтримувати його, як особистість, як людину і вже потім – як мого чоловіка. Так ми живемо 12 років разом, що ще додати», – розповіла Ніно Катамадзе в ефірі каналу «Україна».

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua