Українська співачка Настя Каменських опублікувала нове відео в Сторіс в Instagram.

Українська співачка Настя Каменських одна з найпопулярніших зірок нашого шоу-бізнесу. Після весілля з продюсером Потапом уваги до її персони здається стало тільки більше. Одружилися Каменських і Потап через 13 років після початку спільної роботи. Весілля відбулося в заміському столичному ресторані, розташованому в Голосіївському районі Києва. На торжестві була присутня більшість зірок українського шоу бізнесу. Пресі вхід пресі було заборонено. Через день після весілля молодята вирушили в подорож і днями повернулися на літаку, який схоже Потап подарував своїй новоспеченій дружині.

Вчора, 10 червня, Настя Каменських опублікувала в своєму Instagram нове відео. Запис з’явився у Сторіс у співачки. На ньому вона зняла себе на фронтальну камеру. На відео Настя злегка відтягує свій топ і демонструє підписникам свій пишний бюст.

Відзначимо, що заміжжя ніяк не вплинуло на переваги Насті Каменських у виборі публікується контенту. На її сторінці в Instagram так само можна зустріти напівголі фото і знімки ці продовжують викликати бурхливу реакцію серед підписників.

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua.