Співак Стас Михайлов з’явився на премії Муз-ТВ в абсолютно новому образі.

Співак Стас Михайлов – головний секс-символ російської естради і один з найбагатших її виконавців за версією Forbes. Серед його найвідоміших хітів «Все для тебя», «Берега мечты», «Без тебя», «Ты!», «Летим». По сьогоднішній день артист збирає аншлаги на найбільших майданчиках і має величезну армію прихильників.

Так, днями Стас Михайлов став переможцем премії МУЗ-ТВ 2019 у номінації «Кращий виконавець десятиліття».

“Спасибі всім!!! Кращий виконавець десятиліття … Велика для мене честь і відповідальність … Відзначено скромні заслуги … У цій нагороді є все – емоції, нерви, безсонні ночі, любов моїх слухачів, злети і падіння, тепло моїх улюблених людей, переживання моєї коханої дружини і моїх дітей, моїх друзів … Це і їхня перемога !!! Спасибі МУЗ-ТВ! Здивували так здивували !!! Перетнули межу 50 … Бог дасть – будемо писати, співати, любити … Найголовніше – ЖИТИ! »- поділився він радісною новиною в Instagram.

Однак фанатів куди більше здивував зовнішній вигляд кумира. Вони ледве впізнали Стаса Михайлова, який нещодавно відзначив 50-річчя. Співак кардинально змінив імідж і, ймовірно, вдався до послуг пластичного хірурга.

«Стаса з першого погляду не впізнати ..», «Як дідусь Мороз», «Кращий, талановитий, стильний, заслужений артист Стас Михайлов! Вітаємо!», «Ви гідні кращого в цьому житті! Щиро вітаємо! Для нас це теж велике свято, Артист і Шанувальник! Чудовий тандем! Разом підкоримо будь-які вершини! Ми щасливі разом з вами! Браво, Маестро!», «Не впізнаю Вас», «Не впізнала», – пишуть в Мережі.

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua.