Днями MONATIK отримав власну зірку на Алеї слави в Києві. У програмі «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», Дмитро розповів, що з цією подією пов’язано кілька доленосних, майже містичних збігів.

Як зізнається артист, для нього ця зірка – пам’ятка про те, що все можливо, і потрібно бігти не від проблем, а назустріч мріям.

«Я пам’ятаю, як цією дорогою кожного дня ходив з роботи. Я працював на «Кловській» і вертався сюди на метро. А зараз так трапилося, що прямо на цій дорозі є моя зірка. Не знаю, але мені так складно назвати це моєю зіркою», – розповідає MONATIK.

MONATIK
Співак MONATIK

Ще один збіг – зірка Дмитра розташована поруч із зіркою людини, яка особлива для артиста.

«З Ніною Мітрофанівною. Вона – легенда української пісні. І я в захваті від того, що ми з нею так поруч», – каже Дмитро.

Артисти не просто знайомі. Рік тому MONATIK та Ніна Матвієнко спочатку шокували фанів яскравою фотосесією, а потім випустили ліричну пісню.

MONATIK и Нина Матвиенко

Та й на цьому збіги не закінчуються. Зірку заклали поруч із місцем, яке готує для артиста найважче випробування за всю його кар’єру. Алея зірок розташована у кількох хвилинах від стадіону «Олімпійський», де 1 червня відбудеться масштабне шоу MONATIK.

Дмитро не приховує хвилювання. «Справді переживаю за те, аби все спрацювало. І щиро надіюсь, що все вдасться», – зазначив артист.

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua.