Артист презентував запальну композицію «Наталя-Наталі»

Віртуальний світ давно замінив реальний. Соцмережі стали невід’ємною частиною нашої дійсності. Люди впадають у крайнощі, перетворюючи своє життя на нескінченну погоню за лайками. У новій пісні Олег Винник торкнувся актуальної теми і порадив хороші «ліки» від інтернет-залежності.

– На жаль, сьогодні щастя для багатьох вимірюється кількістю підписників і лайків у Facebook та Instagram. «Посиденьки» в соцмережах, перегляд стрічки новин – звична справа у будь-яку вільну хвилину. Але реальне життя – інше! Саме цій темі я присвятив свою нову пісню, – зазначає автор і виконавець Олег Винник. І одразу ж дає дієвий рецепт: «Та Любов, як Цілющий бальзам, – Ліки від Фейсбук-Інстаграм», – співає артист.

Композиція має жіноче ім’я – «Наталя-Наталі». Вона вийшла жартівливою, драйвовою, рок-н-рольною і зовсім не схожою на попередні треки співака. У музиці – український колорит. В тексті – український стержень. Студійна версія вже доступна на радіостанціях, музичних майданчиках і YouTube-каналі виконавця. Концертна версія прозвучить в літньому стадіонному турі Олега Винника, який стартує 29 травня.

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua.