Український співак і суддя шоу Голос MONATIK тримає все, що відбувається у нього в особистому житті, під великим замком. Він ніколи не показував обличчя своїх синів, а про його дружині також відомо не дуже-то й багато. Сам виконавець каже, що Іра з ним з самого початку його творчого шляху і нерідко висловлює свої почуття до обраниці в своєму профілі в Instagram. Він не втомлюється дякувати коханій і каже, що вона підтримувала його завжди.

MONATIK з дружиною

Вчора дружина MONATIK Ірина Демічева опублікувала в своєму Instagram новий знімок і відеозапис, на якій зафіксовані її чоловік і їх діти. Як було зазначено раніше, облич дітей співак не показує в своїх соціальних мережах, хоча і часто публікує з ними фотографії. У мікроблозі його дружини діти також відображені спиною до глядачів, щоб не можна було розглянути їх облич. Але добре видно, як малюки радісно біжать до татка.

«Група підтримки прибула в репетиційні Павільйони до MONATIK. Шість днів залишилося і нарешті настане довгоочікуваний день», – написала Ірина.

По всій видимості, дружина MONATIK має на увазі 1 червня. день, коли артист стартує зі своїм шоу LoveItRythm на стадіоні Олімпійський і потім вирушає в тур по всьому світу.

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua.