Цієї неділі, 26 травня, на телеканалі «1 + 1» відбулася прем’єра найзворушливішого вокального проекту «Голос. Діти-5». Перший випуск «Голос. Діти»став кращою програмою дня за аудиторією 18-54, Україна (рейтинг 4.2%, частка 14,0%) і по 18-54 50К + (4.0% / 13.8%).

У перший день сліпих прослуховувань на сцену вийшли вокалісти з неймовірно сильними голосами. За великі таланти розгорілася неабияка боротьба між тренерами, які були готові на все, щоб взяти учасників в свою команду. За результатами першого дня сліпих прослуховувань в команді Джамали два учасники, група «Время и Стекло» прийняла в свою команду чотирьох вокалістів, а Дзідзьо став лідером за кількістю учасників – в його команді 5 дітей.

Коли на сцену вийшов тринадцятирічний учасник з Волинської області, Ярослав Карпчук, то тренери були шоковані. Хлопець виконував пісню Елвіса Преслі «Fallin in love», і з перший секунд Надя Дорофєєва вигукнула: «Це не дитина, ні». Джамала припустила, що на сцені запрошений дорослий учасник. Сила голосу Ярослава розгорнула все тренерські крісла, і зоряні наставники аплодували вокалісту стоячи. Джамала назвала його діамантом, а Дзідзьо – самородком. У боротьбі за юного вокаліста, тренери почали навперебій виконувати пісню Френка Сінатри «Let it snow», але Ярослав вибрав команду Дзідзьо.

Також команда артиста поповнилася ще чотирма учасниками. Максим Устянський підкорив тренерів виконанням пісні «День народження» групи ВВ, Богдан Петровський проникливо заспівав пісню Тіни Кароль «Закрити твої очі», і розгорнув крісло Дзідзьо. В якості наставника його вибрали дві дівчинки: Юлія Карімі, вокалістка з іранськими корінням, яка виконувала запальну пісню «Little party» і Софія Винник, яка вибрала пісню Дзідзьо «Цьомаю».

Дарія Бугайчук

До семирічної Таїсії Скоморохової, яка виконувала пісню «Simply the best», тренери повернулися буквально на перших секундах і стали умовляти дівчинку піти до них в команду. Дзідзьо вирішив випередити конкурентів, підхопив Таїсію на руки і посадив у своє крісло.

«Вона моя, ось я віддам ні за що. Буду битися, чи не підходьте», – заявив артист.

Надя Дорофєєва та Джамала не відставали, так дівчинка посиділа в усіх тренерських кріслах. Далі Позитив і Дзідзьо навперебій жартома стали пропонувати сильної вокалістці свої смартфони. Незважаючи на всі хитрощі тренерів, Таїсія зробила свій вибір на користь команди «Время и Стекло». Юна Тіна Тернер, саме так назвали її тренери, прокоментувала своє рішення:

«З самого дитинства мене називають «позитивчик» і «запальничка», і мені здається, що більше мені підійде група «Время и Стекло».

В якості наставників популярну групу вибрала і десятирічна Дарина Бугайчук з Рівного, яка виконувала на сліпих прослуховуваннях пісню «Атлантида» групи The Hardkiss. Буквально з перших секунд до неї повернулася Джамала, а Надя Дорофєєва не витримала і натиснула кнопку, не дочекавшись рішення Позитиву, за що співачці довелося вибачатися перед своїм колегою. Розвернувшись, Дзідзьо був здивований, адже думав, що на сцені стоїть хлопець. Так, Даші вдалося розгорнути всі три крісла.

«Боже, які в мене мурашки. Це було переможний виступ», – емоційно прокоментувала виступ Надя Дорофєєва.

Олександр Зазарашвілі

Викликав справжній фурор на «Голос. Діти» дванадцятирічний Олександр Зазарашвілі, вокаліст з Грузії. Олександр виконав складну пісню Селін Діон «All by myself» і зворушив зіркових тренерів до сліз. Надя Дорофєєва емоційно прокоментувала виступ вокаліста:

«У мене немає слів, тому що такі голоси бувають дуже рідко. Мені здається, що цей сезон варто робити тільки заради тебе».

Олександр вибрав команду «Время и Стекло». Дивно, що хлопчик не тільки володіє потужним вокалом, але і вже зробив по-справжньому дорослий вчинок – умовив батьків усиновити 4 сусідських дітей, чиї мама і тато загинули в автокатастрофі. Хлопчик мріє стати відомим співаком, щоб допомагати діткам, які залишилися без батьків.

За підсумками першого дня сліпих прослуховувань команда Джамали поповнилася двома сильними вокалістами. Дванадцятирічний Ярослав Політов з Енергодара став першим учасником у проекті і виконав дорослу пісню Dami Im «Sound of silence».  Хлопець з перших секунд розвернув все тренерські крісла.

«Я відчула твою душу. В тобі є вже така глибина, і це даже не про голос, не про твій вік, це про відчуття музики », – прокоментувала Джамала. Також до її команди приєднався учасник з міста Рівне – Максим Давидюк, який присвятив пісню Крістіни Агілери «Hurt» свого батька.

Дивись відео по темі:

Інформацію надав партнер Європа-плюс Clutch.ua.